Magazynowanie przedmiotów


Magazynowanie przedmiotów

Zachęcamy do kontaktu. Na podstawie informacji uzyskanych od Państwa wykonamy darmową wycenę.

Każdemu z nas, od czasu do czasu pojawia się potrzeba wygospodarowania więcej miejsca do przechowania przedmiotów. Zachodzi potrzeba znalezienia miejsca na meble, dokumenty albo inne przedmioty, które są używane sporadycznie, a nie ma gdzie ich trzymać w domu lub garażu.

W tym miesiącu planujecie remont i najchętniej pozbylibyście się mebli i agd z domu ? Nie chcecie, żeby Wasze meble uległy zniszczeniu w trakcie remontu? Rozwiązaniem, które sprawdzi się tu idealnie jest przechowanie rzeczy na czas remontu w zewnętrznym magazynie.

Korzystacie Państwo z naszego magazynu tak długo jak tego potrzebujecie. Dysponujemy własnym magazynem, dlatego możemy umieścić w nim Wasze rzeczy na dowolny czas.

Doskonale wiemy, że przedmioty, które są przechowywane w nieodpowiednich warunkach np. zimne, wilgotne pomieszczenia lub narażone na dużą temperaturę ulegają zniszczeniu znacznie szybciej niż te, które są przechowywane w odpowiednich warunkach.

Do tej pory zaufało nam wielu Klientów, na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klienta z naszych usług. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych magazynów w Warszawie i Katowicach. Nasze magazyny oraz ich zawartość są zabezpieczone, a Państwa mienie jest ubezpieczone.